oferujemy

Cięcia techniczne drzew

cięcie techniczne drzewa Cięcia gałęzi i konarów wymuszone kolizją z urządzeniami technicznymi, architekturą a także liniami energetycznymi i telekomunikacyjnymi to tak zwane cięcia techniczne drzew. Cięcia techniczne wykonywane są w taki sposób, aby umożliwiały wzajemne, optymalne egzystowanie drzewa z będącą z nim w konflikcie strukturą martwą.

W przypadku cięć technicznych wynikających z kolizji drzew z zabudową, najpierw usuwane są lub skracane gałęzie bezpośrednio sięgające elementów zabudowań, aby następnie zredukować pozostałą część korony w celu zachowania statyki drzewa.

Cięcia techniczne w energetyce i telekomunikacji

Cięcia techniczne drzew w energetyce i telekomunikacji mają na celu utrzymanie w należytym stanie technicznych urządzeń energetycznych i telekomunikacyjnych, które znajdują się w kolizji z drzewami. Najprościej rzecz ujmując cięcia te polegają na odpowiednich cięciach gałęzi i konarów rosnących blisko kabli.

Zlecenie cięcia technicznego

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat cięć technicznych, lub szukasz firmy aby zlecić cięcia techniczne drzew - zapraszamy do kontaktu.